Yazılım Kule

Hakkımızda

Faydam Teknoloji İnovasyon, 1998 yılında başlayan serüveninde Türkiye Cumhuriyeti’ndeki birçok teknolojik yeniliği ülkemizin ve özel sektörün kullanımına sunmuştur. Bu serüvenimizde bizlere inanan ve destekleyen, yenilikçi ve açık fikirli kurumlarımıza, yarattığımız fayda ile daima kazandırarak hizmet ettik.

Teknolojinin hızla geliştiği ve yaygın olarak kullanıldığı çağımızda işletmelerin, rakiplerine karşı rekabet üstünlüğü sağlayabilmek ve ortalamanın üstünde kâr elde edebilmek için doğru teknolojiye doğru zamanda yatırım yapmaları sağlayarak, bizimle çalışan birçok kuruma yüksek faydalı çözümler ürettik. Kurumların stratejik hedefleri gerçekleştirmelerinde doğru bilgi teknolojilerine yatırım yapılmasına ve bilgi teknolojilerinin doğru kullanılmasına bağlıdır. Faydam teknoloji olarak, bu bilinçle gelişen teknolojileri sürekli takip ederek en doğru çözümü sunmaktayız.

Öncelikle ülkemizin ardından tüm insanlığın kısa, orta ve uzun vadeli ihtiyaçlarını yerli tasarım ve üretim sistemlerimiz ile “daha kolay ulaşılabilir ve daha ileri teknoloji” olmasına gayret ederek birçok başarılı projelere imza attık. Bu gururumuzu Faydam Ailesinin tüm fertleriyle ve projeleri birlikte gerçekleştirdiğimiz is ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Daha kolay ulaşılabilir ve daha ileri teknoloji

İletişim

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sağlık

Kan ve Aşı dolaplarında kablosuz network ağı üzerinden sıcaklık takibi ile lokal ve mobil datalogger sistemlerimizle veri bütünleştirmesi gerçekleştirilerek soğuk zincir takibi ve Ameliyat malzemelerinin sterilizasyon süreç ve kimlik takibi.

Güvenlik

H2M Extreme Lowlight kameramız ile ışık kaynağı kullanmadan gece görüşüne yüksek teknoloji çözümleri ve evrak / ürün sahteciliğine karşı özel çözümler

İçme Suyu ve Atık su

Baraj havzalarından içme suyu tesislerine , endüstri tesislerinin ön arıtmasından arıtma tesislerine su kalitesi, süreç yönetimi ve gerçek zamanlı parametre takibi.

Savunma

Proje bazlı özel Arge faaliyetlerimizin yanı sıraH2M  Lowlight Kamera , özel dizayn karakutu projelerimiz ve insansız kara araçlarına yönelik geliştirme faaliyetleri.

Lojistik

Kara, hava ve deniz taşımacığında Faydam Mobil Datalogger sistemi ile anında takip anında veri analizi.

Raylı Sistemler

Metro ve tramvay projelerine yönelik özel Scada ve yazılım çözümleri.